Mortal Kombat 2

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)

Walka w Mortal Kombat 2Mortal Kombat II to gra komputerowa z gatunku bijatyk wydana w 1993 roku. Stanowi kontynuację pierwszej gry z serii.

Pięćset lat temu zły czarownik Shang Tsung został wysłany na Ziemię celem zawładnięcia światem. Przy pomocy Goro stał się niezmiernie potężny, a los Ziemi stał się zagrożony. Siedmioro ziemskich wojowników zniweczyło jednak jego plany, a on sam został pokonany przez Liu Kanga. Shang Tsung miał zostać skazany przez swego pana, Shao Kahna, za porażkę, jednak prosi go o jeszcze jedną szansę i otrzymuje ją. Wymyśla nowy plan, w którym zwabia swoich nieprzyjaciół do krainy Outworld (dosłownie „Zaświaty”), gdzie sami zginą z rąk Shao Kahna i jego pozostałych sług.

W grze dostępnych jest 15 postaci, w tym trzy ukryte. W porównaniu z pierwszą częścią gry, w MKII zwiększono liczbę możliwości zakończenia walki. Każda z postaci została wyposażona w dwie rodzaje Fatality (brutalna egzekucja pokonanego przeciwnika), a oprócz tego wprowadzono Babality (zmiana przeciwnika w płaczące niemowlę) lub Friendship (okazanie gestu przyjaźni pokonanemu przeciwnikowi).

Pobierz pełną wersję gry Mortal Kombat 2 (9 mb)

Mortal Kombat 2, 10.0 out of 10 based on 4 ratings

Dodaj komentarz