8 Kingdoms

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)

8 KingdomsGra w bardzo drobiazgowy sposób odwzorowuje średniowieczne bitwy, jak i zarządzanie swoim krajem. Całość posiada dość uproszczoną, nawet brzydką grafikę, jednakże nie ujmuje to całości swoistego uroku, no i fenomenalnej wręcz grywalności.

Gra posiada dość brzydką grafikę. Powiedzmy to i dajmy temu spokój, bo nie grafika jest tutaj głównym daniem, lecz rozgrywka. A ta jest bardzo realistyczna. Pomijając już stawiającą graczowi wysokie wymagania sztuczną inteligencję kierującą komputerowymi przeciwnikami, gra symuluje w bardzo realistyczny sposób pogodę i jej wpływ na pole walki, a także ukształtowanie terenu i sposób, w jaki umożliwia bądź uniemożliwia on poruszanie się. Gra dodatkowo posiada dokładnie oddany model ekonomiczny, stanowiący w zasadzie dodatek do głównej części gry, jaką jest toczenie wojen.

Gra, dzięki swojej złożoności, stanowi nie lada gratkę dla strategów i z ego względu warto ją polecić każdemu strategowi, który wymaga od swojej gry jakości i wydajności, oraz nie przeszkadza mu dość brzydka, w zasadzie umowna grafika.

DOWNLOAD:

Pobierz pełną wersję gry 8 Kingdoms (35 mb)

8 Kingdoms, 7.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz